Zveme na Stage One párty o víkendu 7.-8. srpna!

06.08.2021

Tento víkend, 7.-8. srpna nás přijďte navštívit!

Brány areálu U staré Vápenky budou otevřené, pivo naražené a maso na grilu! Stage One párty je připravená. Otevřeno opět pro naše přátelé a lidi z Vendryně ze sousedství.

Co je vlastně pro nás "Stage One"?? 
Co je vlastně areál "U staré Vápenky"?

Ve zkratce... Koupili jsme chalupu 3 km od našeho domku ve Vendryni. Bývalá hájenka nad Vápennými pecemi je v nádherném místě uprostřed zalesněného bývalého vápencového lomu. Posledních 20 let sloužila jako klubovna motorkářů a nebyla přístupná veřejnosti.

My v místě vidíme potenciál a chceme brány areálu opět otevřít lidem pro pořádání oslav, svateb a párty nebo pobyty skupin turistů či cyklistů. První párty jsme pořádali o víkednu 26.-27.června pod názvem "Brainstorming párty", která byla pro naše přátelé a nové sousedy s cílem ukázat areál, jak jsme jej převzali, nasbírat zpětnou vazbu a poslechnout si hromady názorů a nápadů, jak celou věc lépe uchopit. Nyní po měsíci drobných rekonstrukcí, oprav, úprav, vybavování a malování jsme posunuli objekt ze Stage ZERO do "STAGE ONE". 

V chalupě se vyspí nyní až 15 lidí na nových pohodlných matracích. Základní vybavení pro bujaré večírky a využití je nachystáno k použití. Do stavu "Deep Future" to již nebude tak jednoduché a potřebujeme více času na detailní zpracování projektu, finančního plánu atd. a to může trvat měsíce, možná i roky. Rychlý start je však za námi a objekt můžeme začít pronajímat. 

Pojďte to s námi oslavit a navštivte nás nyní o víkendu na "Stage one Párty". Máme nachystáno něco na gril, naražené lokální pivo Baraba a připraveno druhé kolo prohlídek.

Přečtěte si další články na blogu https://ustarevapenky.webnode.cz/blog/ 

Tom&Terka&Tony