První svatba u nás!

09.09.2022

Nejsme tak úplně typické svatební místo... Komu je atmosféra horské chaty, venkovského prostředí a přírody v retro autentickém stavu milejší než nóbl ****hotely,  čtěte dál ;-)

Když jsem svou ženu žádal o ruku, nechtěla žádnou "Poš" akci v rukavičkách... její představa byla postavit párty stan na louce s výhledem na hory, užívat si přírodu a výhledy kolem! Také spousta našich přátel preferovala hory, táborové osady nebo vesnické stodoly před **** hotely.

Vytvořit z areálu Vápenky vyhledávané svatební místo v Beskydech je náš cíl a ještě nějaký pátek potrvá, než naplánujeme a zrealizujeme naše představy, avšak i v současném autentickém stavu před rozsáhlejší rekonstrukcí se dá s areálem a jeho možnostmi kouzlit!

- Sál až pro 30 lidí s novými podlahami, stoly a zázemím
- Obrovský prostor pod venkovní pergolou až pro 120 lidí
- Obytné podkroví pro přespání až 15 osob 
- Areál v blízkosti Třince, avšak v soukromí obklopený zalesněnou skálou
- Cateringová budka
- Prostor pro stanování bez omezení!
- Nové čisté venkovní toalety
- Pódium, ohniště... 

A hlavně prostor pro Vaši kreativitu udělat si svatbu podle svého - bez jakéhokoli omezení (žádné korkovné, špuntovné...). Co si dovezete, navaříte, objednáte, vymyslíte... To je již na Vás! Pro akce nad 50 lidí určitě doporučujeme využít nějaké z cateringových firem, které Vám rádi doporučíme podle Vašich preferencí.

Svatba u nás může probíhat klidně celý den - od obřadu, přes oběd po večerní párty až do rána. Jediné omezení je po 22. hodině přesun hlasité hudby dovnitř do sálu. 

První svatebčané v našem areálu měli cca 30-40 hostů. Areál si pronajali od čtvrtku do soboty, kdy ve čtvrtek večer s přáteli vše vyzdobili a nachystali... Obřad byl v pátek na radnici v Karviné a poté následoval přesun hostů na hostinu a následnou párty! V sobotu úklid a předání areálu zpět. 

Jak si to vymyslíte vy je jen na Vás a pokud si nebudete vědět rady, rádi Vám pomůžeme s tipy, jak vše vymyslet. Pro obřady na místě ve Vendryni by bylo potřeba se domluvit s Třineckou matrikou, avšak lze využít také "Falešného oddávající", kdy se vezmete na úřadě v jiný den a na místě proběhne obřad dle Vašich představ, ale bez pravomocného oddání - obřad provede domluvený herec.

Pokud budete chtít, s celou organizací Vám rádi pomůžeme a nasměrujeme na ty správné lidi a kontakty, například pro zajištění kompletního cateringu a rautu včetně obsluhy, DJ včetně aparatury, fotografa a podobně.