Seznámení je za námi! Děkujeme!

27.06.2021

Sousedé, přátelé a pár místních...

Grilování, hromada dětí a dobrá nálada! Samoobslužná párty za účelem seznámení přátel s areálem a nás se sousedy proběhla na jedničku!

V sobotu odpoledne to mělo vypuknout... V pátek jsme převzali klíčky od budovy a rovnou chystali. Přivezli jsme lednici, sporák, 3 bečky piva, hromadu jídla a pár nových kousků vybavení. Se ženou a pár přáteli jsme začali připravovat areál na sobotní seznamovačku.

Pátek a sobota dopoledne byly v pracovním duchu... Vymývání kuchyně, číštění venkovních prostor wapkou, zametání, trhání plevele atd, ať areál trochu vypadá, když jsme na sobotu na 15 pozvali hromadu našich přátel a pár lidí ze sousedství areálu.

Akce s názvem "Brainstorming párty" mohla začít. Cílem bylo ukázat místo kamarádům a získat co možná nejlepší zpětnou vazbu na naše plány, abychom je mohli ještě lépe uchopit.

V sobotu pak dorazilo jen něco přes 30 lidí, z nichž většina byli právě naši přátelé. Po příchodu dostali pivo a šlo se na prohlídku. Protože zásoby jsme měli, roztáhli jsme akci až do neděle a prostřednicvtím FB pozvali ještě další lidi ze sousedství.

Celkem nás navštívilo cca 30 pro nás dosud neznámých lidí z okolí a bylo to senzační! Moc jsme si to užili a zjistili spoustu nových informací a zajímavých tipů.

Pro lepší pořádek nám ještě jednou vaše názory prosím shrňte v následujícím dotazníku.

Moc děkujeme za váš čas, vyplnění a seznámení!