První víkendovka se blíží

23.06.2021

Brainstorming párty pro přátelé a sousedy je za rohem!

Pátek 25.- neděle 27.června

Naše zkouška, představení plánů, seznámení...

První akce v areálu po převzetí klíčků se blíží rychlostí blesku a my s Terkou začínáme být lehce nervózní. Na tento víkend jsme pozvali hromadu přátel, abychom si vyzkoušeli v prvé řadě sami sebe.

V areálu se zatím nic nezměnilo a má svou autentickou podobu... Chata je již prázdná a vyklizená od nábytku. Stihli jsme jen venku částečně nanovo natřít lavice posezení. Dlouhý seznam úkolů se každým dnem jen prodlužuje... Zvládneme to? Bude nás to bavit? Bude to ta investice, kterou jsme hledali?

Terka vždy toužila pracovat na pozici Event manažerky, tak proč ne rovnou na blastním objektu?! Z domu to máme 3 km a teď bude mít prostor si to vyzkoušet v praxi! A protože vše má svůj čas, máme plán rozfázovaný do několika částí, stupňů.


1) Stage ZERO (také Hardcore nebo punk, současný stav)

V této fázi projektu se nacházíme... Přebíráme areál v nádherném prostředí s velkým potenciálem, který je však roky opotřebený a dostane vás 30 let zpět v čase. Žádný luxus. Venkovní prostředí je však nenahraditelné! V této fázi vidíme sezónní možnost pronájmu venkovního prostředí areálu pro párty, minifestivaly atd.

2) Stage ONE (snad do srpna měsic tvrdé roboty)

Vše vymalovat, provést nutné opravy a úpravy, vše pořádně vyčitstit. Chatu zútulnit a zabezpečit. Připojit k internetu, opravit kuchyň... Investicí v řádu desítek až nižších stovek tisíc vytvořit prostor obyvatelný pro 8 lidí z 10 a ne pro 2 z 10, jako je to nyní.. 

Cíl je, aby chalupa byla od srpna pronajímatelná na pobyty rodin a skupinek přátel s hlavním zaměřením na horská kola a turistiku. 

3) Stage NEW (také "Deep future")

Zpracovat projekt na rekonstrukci a přestavbu na moderní horskou chalupu. Toto je hudba budoucnosti, která bude vyžadovat investici v řádu milionů a půjdeme do dalších dluhů až v případě, že to Terku bude opravdu bavit.


A jak bude "Brainstorming párty" vypadat?  

Víkendová brainstorming párty pro nás má být hlavně zdrojem přátelského a upřímného feedbacku! Těšíme se, že vás všechny po Covid období opět potkáme a těšíme se na pokec, novinky a vaše názory. Výměnou za váš názor vás zveme na pivo a něco z grilu. Dotazník k vyplnění vašich nápadů, tipů a postřehů vám zašleme a moc děkujeme za jeho vyplnění.

Kdo by snad nechtěl jíst a pít jen výměnou za názor, může do kasičky vhodit dobrovolný příspěvek na naše budoucí plány.

Hlavní program proběhne v sobotu od 15:00. To máme čas vyhrazený na párty, pokec, pivo, gril, prohlídky areálu, seznámení se sousedy atd.

Pátek odpo, sobota dopo a neděle dopo by měly být pracovní... Pro přátele, kteří by nám chtěli pomoct máme připraveno spoustu jednoduchých úkolů (od demolice dřevěné konstrukce, natírání, wapkování až po grilování, službu u výčepu nebo třeba trasování okolí). Po celou dobu zajišťujeme pitný režim a grilování (snad se nám podaří trefit množství beček a jídla).

Podotýkám, že akce je soukromá a uzavřená jen pro naše přátelé, jejich přátelé a pro lidi z Vendryně ze sousedství, které ještě neznáme a rádi poznáme. Na akci se neplatí žádné vstupné.

Už se na vás moc moc těšíme! Doba covidu je věřme snad už nadobro za námi a pojďme opět společensky žít a bavit se!

Tom, Terka a Tony!