Dámská rozlučka se svobodou pro amazonky!

20.08.2021

Když se řekne ideální holčičí rozlučka se svobodou každé holce se pravděpodobně vybaví jiné místo, styl, jiný dress code i jiný druh alkoholu. Byla jsem na všelijakých rozlučkách na Stodolní, ve sklípku, ve městě, v klubu, na horské chatě, ve wellness. Nikdy jsem nebyla na Ibize. Bohužel. Třeba to ale ještě přijde:-)

Co takhle kombinaci všeho? Když se řekne Vendryně, málokdo si představí, kde ta Vendryně vlastně je. Je přilepená na Třinec a díky tomu má téměř neomezené možnosti, jak strávit rozlučku se svobodou. Já jsem horalka, ale i parměnka. Mám ráda adrenalin, ale i pohodu a klídek. Nejvíc mám ráda variabilitu. A nám dodává právě jedinečná poloha Vendryně.

Jasně, asi nevěsta, co miluje nákupy, fancy podniky a hodně lidí kolem by tady nadšená nebyla, ale nevěsta, co chce zkombinovat soukromí areálu, s procházkou po kopci, adrenalinovým zážitkem a večer tanečkem by mohla být více než spokojená.

Za mě to vidím ideálně takto. V pátek příjezd, boucháme šampíčka pod pod nasvícenou pergolou a ďobeme jídlo přichystané cateringem...nějak furt odbíháme do sklepa pro další a další Frizante. To nachystané pro hosty ve sklepě z Mutěnic je fakt boží! Kvíz pro nevěstu nesmí chybět a že by to chtělo show? Máme tu i podium pro striptéra:-D Šílenostem se meze nekladou a navíc vám ho nebude nikdo okukovat:-)

Dopoledne nás probudí cvrlikot ptáku? Nebo řev? Záleží na množství Frizante. No nic, oblečeme si stejnokroj a vydáme se hledat výhledy na hory a švarné chlapce, aby nevěsta mohla plnit úkoly z bojovky, Jinak přece nedostane certifikát o způsobilosti k svatbě. Svatba je vlastně takový skok do neznáma. To by si asi nevěsta mohla vyzkoušet, no ne?

Od toho tu máme Javorový vrh a machry paraglidisty, kteří se s námi rádi proletí. Kdo si troufá? A kdo zůstane radši při zemi, Třinecko nabízí i skvělý koktejl bar se světovými drinky a taky pár klubů, kam si zajít na taneček. A jak se tam dostanete? Taxi tu je za hubičku. Nebo už jste zkoušely stopovat? Já stopla dodávku, takže z procházky nebylo nic, za to srandy kopec! :-)

S naplánováním víkendů plného legrace, zážitků, úkolů pro nevěsty a družičky, dobrého pití a jídla vám rádi pomůžeme!

Kromě krásné přírody, výhledů v okolí Třinecko nabízí:

- Motokáry SteelRing - cca 5 km.

- Tandemový paragliding z Javorového - cca 10 km

- Wellness hotel Vitality - cca 2 km

- Wellness centrum Relax

- Koktejl Bar Destiny

- Bobová dráha Mosty u Jablunkova


Napsala: Tereza Milatova


Chcete si spočítat, na kolik by Vás vyšel pronájem? Cenová kalkulačka a vzory akcí zde!