Soukromý camp Bezkempu

06.11.2022

Privátní camping nebo tábořiště - pokud milujete přírodu, klid a kempování a zároveň chcete soukromí. Těžko se v dnešní době hledají lokality, které by splňovaly možnosti areálu U Staré Vápenky. Na rozlehlou zadní louku v letním suchém počasí vejde třeba i 5 obytňáků/stanů/spotů. 

Areál milovníkům caravaningu a stanování nabízíme automatizovaně prostřednictvím "Bezkempu.cz" v režimu LAST MINUTE - maximálně 2 týdny dopředu v neobsazené termíny. 

Jsme primárně párty areál pro setkávání přátel, rodin, oslavy a akce a pronájem areálu za účely oslav je pro nás výnosnější. Víkendy jsou od dubna do října obvykle plně obsazené. Chceme však nevyužité termíny nabídnout Bezkempařům za akční, nižší LAST MINUTE ceny než při dlouhodobě plánovaném termínu a rezervaci celého areálu. 

Přímé rezervace zde:

Soukromý camp Bezkempu.cz

Milujeme cestování dodávkou a kempování tak trochu "nadivoko" mimo běžné kempy. Často podnikáme roadtripy v naší spací dodávce a vyhledáváme různé zajímavé spoty také přes oblíbenou aplikaci Bezkempu.cz a proto rádi uvítáme hosty naší krevní skupiny také u nás!

Chvíli nám trvalo vymyslet, jak to skloubit s výnosnějším pronájmem pro oslavy a pak jsme na to přišli... Bezkempu.cz otevíráme dostupnost max. 2 týdny předem - pouze neobsazené termíny. Můžete tak za pár korun využít soukromí a krás parkování a pobytu v našem areálu U Staré Vápenky.

Tomáš, Terka & Tony Milatovi