Ceník pronájmů

Mrkněte na vzorové příklady a spočítejte si svou cenu zde:

Ceník pronájmů na akce:

!AKCE ŘÍJEN 2023 - BŘEZEN 2024: 

3 + 1 NOC ZDARMA!

(Neplatí pro Silevstrovský pobyt)


Základní pronájem areálu na 1 den/noc je od 14:30 odpoledne do 10:30 rána druhého dne.

7000,- pátek, sobota a dny před svátky květen-září, 6000,- říjen-duben

3000,- neděle až čtvrtek

Základní cena pronájmu obsahuje:

Chalupu v níž je společenský sál až pro 30 osob, WC, sprcha 
Vybavenou kuchyni (nádobí, sklo, lednice, sporák)
Pergolu s lavicemi a stoly (15 setů) až pro 120 lidí.
Celý venkovní oplocený areál 6500 m2 obklopen lesem včetně uzáku, pódia a 2x ohniště
Vybavení pro zábavu - Počítač, pro ozvučení prostor, internet
Seznam tipů pro organizaci skvělé párty a kontakty na zajištění nej cateringu!
Naprosté soukromí pro vaše akce a neopakovatelnou RETRO atmosféru!

Máte tak k dispozici prostor, který můžete využít dle svých představ. Uspořádat oslavu, rozlučku se svobodou, zapíjení dítěte, radovánky nebo jiné!

Za příplatek rádi zajistíme:

1000,- zpřístupnění obytného podkroví a prodloužení nájmu do dalšího dne do 10:00
(vhodné pro přespání a vystřízlivění, obsahuje přístup do patra, 13 lůžek s matracemi, 5x čisté lůžkoviny,  každé další lůžkoviny za 150 Kč).
1500,- zpřístupnění "Pivo Boudy + venkovních toalet" (vhodná pro letní catering, vybavená lednicí a výčepem a kávovarem)
1000,- zpřístupnění "Páárty Coolny"! aktuálně v rekonstrukci (vhodné pro párty a hudbu po 22:00).
1000,- zpřístupnění "Wellness lesního koutku" - venkovní sauny + vířivky (Stále ve výstavbě:-()              1000,- zanechání nepořádku a Extra úklid! v chalupě Neřešte po párty žádné uklízení nebo mytí nádobí.                
1000,- zanechání nepořádku a Extra úklid! ve venkovních prostorách.
*svléknutí lůžkovin a odpadky mimo odpadkové koše, nedopalky mimo popelníky jsou nad rámec extra úklidu a strhávají se z kauce!!!
400,- půjčení výčepního zařízení na 2 bečky. (u pivo boudy již v ceně)
2000,- nachystání slavnostní tabule.
1000+250,-/h obsluha "Párty servis" 
- hosteska pro dolévání piva, drinků a průběžný úklid ze stolů. ušetříte starosti, ale ztratíte plné soukromí.
500,- dětský skákací hrad

300-500,- Kč/osoba - zajistíme "Raut na přání". Známe místní dodavatele korýtek, troků, pizzy i burgerů! Řekněte nám co máte rádi a my Vás nasměrujeme, nebo zajistíme dovoz jídla až na stoly! Servírování a mlaskání je již na vás!

Vytápění chalupy kotlem na tuhá paliva a radiátory v celé chalupě v zimní sezóně (venkovní teplota pod 5°C) - 500,- Kč den, jaro a podzim 300,- Kč den.

Je něco dalšího, co byste rádi? Chcete si postavit velký stan, venkovní ohřívače, kouzelníka, zahrát fotbal nebo štípat dřevo? Na všem se dá domluvit! Omezení je jen vaše fantazie!

Ceny pobytů:

Základní ceny na 1 noc

7000,- pátek, sobota a dny před svátky (květen-září), 6000,- mimosezonní cena (říjen-duben)
3000,- neděle až čtvrtek
26000,- SILVESTR 2023 (28.12.-2.1.2024)

Platí se vždy za celý objekt od dvou nocí (jedna noc je za příplatek 1000,-, viz ceník akcí+obytné podkroví). V ceně je chalupa s je 13 postelemi s kvalitními matracemi a čistými lůžkovinami. 2 válendy a 1 rozkládací gauč ve společenské místnosti a hromada místa na půdě. Doporučujeme pobyt pro party přátel do 13 osob. V menším komfortu vás přespí i 20, ale to už nedoporučujeme. 

Vytápění chalupy kotlem na tuhá paliva a radiátory v celé chalupě v zimní sezóně (venkovní teplota pod 5°C) - 500,- Kč den, jaro a podzim 300,- Kč den. Elektrická energie se vyúčtovává dle reálné spotřeby. 

Rezervace akce/pobytu:

Objednáním pobytu se klient zavazuje dodržovat provozní řád, především dodržování nočního klidu od 22:00 do 6:00 hodin

Ceník je platný pro soukromé akce. Pronájmy na akce pro veřejnost dle individuální domluvy a ceníku! Neváhejte zavolat a domluvit se na 733 313 157. 


Provozní řád pronajímaného rekreačního objektu

 • Vážení hosté, žádáme Vás, o dodržování pokynů uvedených v provozním řádu chaty. Jsou vytvořeny proto, abychom zajistili dobré podmínky pro ubytování všem hostům.

  • Za ubytování a služby s ním spojené, je host povinen zaplatit dle aktuálního platného ceníku provozovatele. Finální částka se platí na účet nejpozději 7 dnů před nástupem na rekreaci.
  • Provozovatel je povinen na základě objednaného a potvrzeného ubytování, hosta ubytovat a to od 14:30 hod v den nástupu, pokud nebude domluveno jinak.
  • Po doplacení částky za pobyt v hotovosti budou hostu vydány klíče od objektu.
  • Na začátku ubytování přebírá host chatu bez závad, případné závady je povinen neprodleně oznámit pronajímateli, na pozdější oznámení nebude brán zřetel
  • Pokud dojde k jakémukoliv poškození chaty v interiéru nebo exteriéru a dále jejího zařízení / vybavení z nedbalosti nebo úmyslně, je host povinen škodu nahradit. Tato částka za vzniklou škodu bude hrazena ze zaplacené vratné kauce a v případě výše škody překračující tuto kauci, se nájemce chaty zavazuje provozovateli, tuto škodu uhradit nejpozději do 14 dnů od ukončení pronájmu.
  • Host nesmí bez souhlasu provozovatele v chatě přemisťovat nábytek a provádět jakékoliv úpravy na vybavení a dále nesmí provádět žádné zásahy do elektrické sítě nebo jiných instalací v i mimo objektu.
  • Host je povinen udržovat v chatě a jejím okolí pořádek a čistotu.
  • Host je povinen při odchodu z chaty zkontrolovat, že je všude zavřená voda, zhasnuté světlo, vypnuté elektrospotřebiče, zavřená všechna okna a zamknuté vchodové dveře. Zvláště upozorňujeme na zavření oken kvůli možnosti zatečení vody do objektu.
  • V celém objektu chaty je zákaz kouření. Zároveň je zakázáno kouření z otevřených oken či dveří. Kouření je možné pouze mimo chatu a nedopalky se nesmí házet na zem. V případě porušení, nebude hostu vrácena tzv. "vratná kauce".
  • S ohledem na sousední obyvatele mají povinnost hosté respektovat noční klid (22:00 - 6:00)
  • Za děti ručí a zodpovídá jejich zákonný zástupce. Dospělá osoba nese plnou odpovědnost za případné škody způsobené dítětem.
  • Lůžka, polštáře a přikrývky používejte výhradně povlečené a s prostěradlem. Po ukončení pobytu povlečení z lůžkovin sundejte.
  • Pobyt se psy je možný pouze po předchozí domluvě s řádným očkovacím průkazem. Psa mějte vždy pod kontrolou a nenechte ho volně pobíhat. Do chaty smí jen čistý a suchý pes. Nevyužívejte pozemek u chaty jako toaletu pro Vašeho psa. Psi se nesmí pohybovat a spát v posteli určené pro spaní osob ani na ostatním sedacím nábytku. Přikrývky a deky je zakázáno používat jako zvířecí pelíšek. Porušení tohoto nařízení je bráno jako hrubé porušení provozního řádu.
  • Rozdělávání ohně je povoleno pouze na místě k tomu určeném.
  • Každý je povinen zabezpečit své věci tak, aby nedošlo k jejich zcizení nebo poškození, včetně věcí v zaparkovaných autech. Provozovatel chaty neručí za jejich ztráty a poškození.
  •  bb
  • Finanční náhradu nemůže host vymáhat v případě uzavření veřejných zařízení nebo provozoven služeb nesouvisejících s objektem chaty, špatné kvality vody v řekách nebo jezeře, nadměrného výskytu hmyzu a dalších okolností.
  • K chatě je možno přijíždět auty pouze po příjezdových cestách a parkovat v areálu osobní auta. V zimních měsících se cesta udržuje pluhováním.
  • Hosté nerespektující tato pravidla provozního řádu souhlasí s tím, že budou v případě jejich porušení vykázáni bez náhrady před původně dohodnutým termínem odjezdu, s tím, že host uhradí plně poskytnuté ubytování a služby.

  Zákazník odesláním objednávky a složením zálohy pro "uskutečnění rezervace" a níže uvedeným podpisem potvrzuje, že jsou mu známy všechny podmínky pro pobyt na chatě, že s nimi souhlasí a v plném rozsahu je přijímá. Přejeme Vám příjemný pobyt!

  S provozním řádem objektu jsem byl seznámen / seznámena a souhlasím

  dne .............................

  za kolektiv ............................................................